טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

יער, חווה וקרקס – ערב בסגנון טד בהנחיית שירה הר צבי

מה ניתן להשיג בחינוך ילדנו מהיער החווה או הקרקס?
אלו ניסים ונפלאות, הצלחות והישגים חינוכיים מתחוללים במרחבים הללו?
מה עושים שם?
למי זה מתאים?
איך מגיעים לשם?
על כל השאלות, ועל עוד רבות אחרות, נענה בערב טד מרתק עם יניב בוסיאן – ממקימי חוות בין התלמים, גל טל – חינוך סביבתי ויער , ורוני שלו דולב – מנהלת קרקס שבזי.
שלושה אנשי חינוך מופלאים שעושים את זה בגדול וקצת אחרת.

יניב בוסיאן מחוות בין התלמים – ישתף אותנו בתהליך היווסדות והקמת החווה, האני מאמין של הצוות, ובכלל על חשיבות התעסוקה לבני נוער.

גל טל מחינוך יער – תשתף אותנו בחוויות ובלמידות שניתן להפיק מהיציאה ליער, נשמע על כל מה שחדש וקורה בארץ ובעולם, ובכלל נטעם ונכיר את הכלי הנפלא שנמצא לידנו ובכוחו לחולל פלאים.

רוני שלו מהקרקס הטיפולי חינוכי – תספר לנו בגוף ראשון כיצד ניתן ליצור שינוי אצל ילדים ונוער בעזרת עבודת הקרקס, למי זה מתאים וכיצד ניתן להשפיע על מסלול חיים דרך עולמות אלו.
מוזמנות ומוזמנים להצטרף למסע הפורט על נימי הנפש, בו תקבלו השראה כיצד חלומות הופכים למציאות, ותזכרו שעם חלומות גדולים, גם השמיים אינם גבול.

בהנחיית שירה הר-צבי, מנהלת מחלקת חינוך על יסודי.

יניב בוסיאן, גל טל, רוני שלו דולב

יניב בוסיאן – בן 33 מייסד ומנהל שותף של עמותת חוות בין התלמים יחד עם אורית לפלר. עוסק מעל עשור בחינוך בלתי פורמלי עם בני נוער מרקעים שונים, נשוי לשרי.

גל טל – עוסקת בחינוך סביבתי 20 שנים, מלווה אנשי חינוך בהטמעת קיימות ולמידה חוץ כיתתית בביה"ס ובגן. מאמינה שיציאה למרחב היא ערך אשר יכול לשפר את החיים במישורים רבים. חברת צוות בקורס "חיבור לטבע במודל שמונת המגינים", אוהבת טבע, אמא לשניים בחינוך ביתי.

רוני שלו דולב – אשת חינוך וטיפול דרך קרקס, יזמית ומנהלת קרקס שבזי, בעלת תואר ראשון בטיפול וקידום נוער, ב 18 השנים האחרונות משתמשת בקרקס ככלי חינוכי טיפולי כדי להניע תהליכים את ילדים בני נוער ומבוגרים, אמא לשלושה.